| Iacob_Rebekah_1995 a întrebat:

Pe cat este admiterea la facultatea Carol Davila de medicina 2016?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"III. Concursul de admitere în ciclul de studii universitare de licenţă pentru anul universitar 2016–2017 pe domenii de studii va avea loc în ziua de _25.07.2016 pentru toate facultăţile Universităţii de Medicină şi Farmacie.

Înscrierile se vor face în perioada 14-20.07.2016 între orele 8.00- 16.00.
IV. Înscrierea candidaţilor se va face la secretariatele facultăţilor, respectiv pentru Facultatea de Medicină – Bdul Eroilor Sanitari, nr. 8, sector 5, pentru Facultatea de Medicină Dentară - Calea Plevnei, nr. 19, sector 5, pentru Facultatea de Farmacie - str. Traian Vuia, nr. 6, sector 1 şi pentru Facultatea de Moaşe şi Asistennţă Medicală (FMAM) – Bdul Eroilor Sanitari, nr. 8, sector 5. " - SURSA = Metodologia de la linkul oficial :
...tere_2.doc

http://www.umfcaroldavila.ro/......itere-2016

Toate cele bune!

| Iacob_Rebekah_1995 explică (pentru bursuc001):

Multimesc foarte mult happy

| bursuc001 a răspuns (pentru Iacob_Rebekah_1995):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!

| fdhgcvnb a răspuns:

Hei! Înscrierea se face între 14-20.07.2016,iar examenul de admitere are loc pe data de 25.07. 2016, indiferent de facultatea la care alegi să dai.Toate facultățile din cadrul Universității de Medicină și Farmacie au examenul în aceeași zi, tocmai de aceea nu poți să dai la mai multe.Intră pe site-ul lor pentru mai multe informații: http://www.umfcaroldavila.ro/
Baftă!