| sanusa000 a întrebat:

Dc nu-mi merge metin2RO? se incarca hackshieldu pana la jumate si peste 10 min imi spune hack shield update erro..am schimbat si windowsu si tot asa imi apare, cine ma ajuta?(am incercat sa dau restart si sa reinsalez dar tot degeaba)

2 răspunsuri:
| Carla_Teodora_1990 a răspuns:

Am avut o cunostinta care si-a instalat Metin2 si tot asa ii aparea. Dupa mai mult timp jocul a adus foarte multi virusi si calculatorul mergea din ce in ce mai incet. L-a dezinstalat si a pus un alt antivirus dar nici o schimbare. A sters toate progamele din calculator si le-a instalat din nou(exceptand aplicatiile foarte mari)si atunci totul a revenit la normal. Iti recomand sa faci la fel dar e alegerea ta. happy

| nichipercea a răspuns:

Man ai rezolvat, daca da te rog da`mi si mie adauga dj.ady16 te rog frumos.