| bog16 a întrebat:

Dc nu pot sa ma loghez pe mess? nu imi zice nimic ca si cum ar fi gresita parola... daca ma loghez pe alt id mai vechi merge dar pe asta pe care stau de obicei nu ma lasa sa ma loghez. Care ma ajuta si are efect are funda si vot iar ceilalti vot.

Răspuns Câştigător
| Carton a răspuns:

Salut, ai incercat un RR la pc? Daca ai incercat si nu merge...du'te pe google si scrie yahoo mail si incearca sa iti accesezi emailul, daca acela va merge inseamna ca este de la messenger si probabil ar trebui sa il reinstalezi, daca nu merge nici sa intri pe mail inseamna ca este o problema cu contul tau si singurul raspuns potrivit ar fi asteptareawinking.

5 răspunsuri:
| mriuls a răspuns:

Poate cineva ti'a spart parola si a schimbat'o :-s.

| rapa a răspuns:

Caps look? e apasat?

| Pawy a răspuns:

Asta e doar o presupunere...dar poate cineva ti-a spart parola(sau ti-a aflat-o)odata ce spui ca id-ul tau(nou)nu merge iar celalalt mai vechi merge, si ti-a schimbat parola...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa dai remember id and password dupa e ai scris id si parola si/sau pe invisibil ( am patit si eu dar dupa ce am facut asa a mers )

| Tedik a răspuns:

Ai putea sa incerci sa ti schimbi parola, iar daca nici asta nu merge s-ar putea sa iti fi spart cineva parola