| PUNCT_7055 a întrebat:

Am o problema :d! Nu pot intra pe mess, cand ma loghez atunci nu-mi intra si nici nu-mi apare ca am parola gresita sau ceva de genu.
M-ati puteam ajuta cumva va rog!?big grin

Răspuns Câştigător
| MayaWantsCookies a răspuns:

Hmmm. ar putea fi ceva :
1. Cand ai creat contul, ai mai pus niste e-mail-uri alternative? In cazut asta, acea adresa poate primi datele tale de logare cand ii dai " i forgot my password " ( la mine a functionat, nu stiu cum, dar a mers si am primit chestiile alea pe ID'ul vechi )
2. Verifica capslock'ul sau, daca n'ai mai intrat de mult timp pe mess, aminteste'ti daca numele / parola era cu y sau i etc. ( daa, m'i s-a intamplat si asta )
3. Altele nu m'ai stiu, dar mi'ar trebui '___'
Daca zici ca nu'ti apare nimic si totusi ai incercat de multe roi, fa setul : restart, ctrl alt del, intra pe alt Id si vezi daca ala merge, conecteaza-te la reteaua de internet din nou etc.

| PUNCT_7055 explică (pentru MayaWantsCookies):

Daca intru pe alt id atunci mere.

| MayaWantsCookies a răspuns (pentru PUNCT_7055):

Poi frate, ai hack'eri prin preajma? Singura solutie e sa-ti bagi picioarele'n ea de eroare ( scuze admini ) sau sa incerci sa-ti faci rost de datele actuale de logare ( ce sa-ti zic altceva, ca am 13 ani :l )
Daca ai creat conturi pe internet cu acel e-mail, verifica'l si asigura'te ca e acela. Poate unele conturi cu aceeasi parola ca la yahoo?
Ai si parola si usernameul corecte si tot nu mere? Incearca pe alt pc. poate la un prieten.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da-i la ai pierdut parola, o resetezi apoi pui una noua si rezolvi problema, e un defect de la yahoo chestia asta si se intampla din cand in cand.