| anasavu90 a întrebat:

Cum aflu cine ma suna cu numar privat?

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu poti sa afli.

| Alexandru98 a răspuns:

Iti dau eu in sfat
cand esti sunat cu numar ascuns asteapta-l pe ala sa sune pana intra casuta vocala
iar apoi casuta vocala iti v-a spune ca ati fost apelat de numarul...
fain, nu?
funda?

| manuel72 a răspuns:

Poate te ajuta politia, faci o reclamatie ca esti sunata cu nr privat la ore nepotrivite, ca esti hartuita si ei ar trebui sa faca demersuri in acest sens.

| ilinc a răspuns:

Nu afli

| alinexexeexexex a răspuns:

Imposibil ca un simplu detinator de cartela sau abonament

| mareluy a răspuns:

Poți, doar că trebuie să te adresezi la cineva mai presus - cum ar fi Orange(depinde la cine ești abonat )