| nikname a întrebat:

De ce calculatorul meu nu identifica mereu tastatura? Daca s-ar putea sa-mi spuneti si niste rezolvari la aceasta problema.

Răspuns Câştigător
| Anamaria19992012 a răspuns:

Si mie mis e intampla des asta... uitate si vezi daca nu cumva nu se cupleaza bine tastatura la unitatea... la mine a mers. Barfa!

Sau, s-ar putea sa faca asa din simplu fapt ca calculatorul este prea solicitat...ii dai un restart si tutl e bine. Bafta!

2 răspunsuri:
| Maomau a răspuns:

Schimba tastatura!
Nu cred ca poti face altceva!

| xcxxx a răspuns:

Uita-te in spatele unitati la mufa, scoate mufa din unitate si vezi daca nu sunt indoite boldurile din ele.