| Farcas a întrebat:

De ce cand bag cablu USb de la mp3 player in comp, ca sa imi pun melodii pe el, nu merge? imi scrie doar Pc Line si nu apare removable disk e? sau daca apare, dispare in cateva secunde.help me care stitisad

10 răspunsuri:
| Farcas explică:

Am uitat sa mentionez ca atunci cand dau copy la o melodie si vreau sa ii dau paste in disk e, imi zice ceva de genu Make sure you specify the correct path and file name. ce sa fac? Va rog sa-mi ziceti, nu stiu engleza

| Farcas explică:

@adyth Da, mp3 e instalat in comp cu CD.pai acum apare E`u, dar pe mp3, scrie tot Pc-Line, si cand dau paste la o melodie scrie, chestia aia cu correct path nu stiu cecrying

| antonemarian a răspuns:

90% sunt sigur ca ai ceva spyware sau un virus....incearca sa il devirusezi si dac tot nu merge dai o formatare la C: si reist windows...tre sa mearga dupa aia.

| adyth a răspuns:

Pai mp3ul... e instalat in PC cu CD? adica ma gandesc sa nu fie si din cauza asta.ca am mai auzit treaba cu disparutu'.

Daca zici ca iti dispare in cateva minute...cum reusesti tu sa intrii in el sa dai paste la melodie? ca nu inteleg.

| adyth a răspuns:

*secunde
nu minute
skz rolling eyes

| IqStorm a răspuns:

S-ar putea să ai probleme cu cablul sau cu USB-ul. Încearcă un alt cablu sau un alt USB (ai şi în spate - în cazul în care îl foloseşti pe cel de pe faţa unităţii). În cazul în care problemele persistă s-ar putea să ai nevoie de o reinstalare a driverelor USB-ului. De obicei se rezolvă prin reinstalare de Windows însă varianta mai simplă este doar reinstalarea driver-ului de USB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca trebui instalat sau ai vreun virus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie mieimi mere mp3tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel imi facea si mie si s a rezolvat problema ...incearca sa bagi in cealalta mufa pentru usb si se rezolva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie reformatat