| ionut_8875 a întrebat:

Mi-am luat recent un telefon alcatel One Touch(OT)-710 si am si cablu de date la el, dar nu mi-au dat nici un cd.Cand pun cablu de date in pc imi apare in my computer un removable disk dar cand dau clik pe el imi apare please insert in a disk etc.De ce nu merge, am nevoie de un driver sau ce?

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Da, de un driver pe care il gasesti pe mess.

| scorpio31 a răspuns:

Hy.si eu am aceeasi problema.chiar nu stie nimeni ce trebuie sa fac.help pls...:d

| ionut_8875 explică:

Pe mess? Poate pe internet.Nu stii nici un site de unde il pot lua?

| ionut_8875 explică:

Am gasit eu ceva pe net si merge.da add la ionut_andrey07 ca sa-ti dau ala daca vrei