| darksy36 a întrebat:

De ce cand filmez cu Fraps mi se salveaza pe parti? Adica eu filmez 15 minute, iar apoi cand vreau sa pun videoclipul pe youtube. vad ca sunt cam 4-5 videoclipuri, fiecare fiind continuarea precedentului sad. Ce e de facut? PS: am versiunea full

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
De ce nu uploadezi direct online, de pe youtube, dai click pe upload si apoi pe record from webcam, numai ca trebuie sa fii pregatit ca sa nu reiei de multe ori, sau o alta solutie ar fi sa schimbi programul din prezent ca si asa sunt o multime.Scrie pe youtube how to make youtube videos sau asemanator si vei gasi.Bafta! big grin

Întrebări recente