| kiki_3367 a întrebat:

Am o intrebare: cum noi, femeile, mergem la ginecologi, barbatii unde se duc pentru problemele lor de acest gen? si puteti va rog sa imi spuneti ce se intampla in cadrul unui astfel de control la barbati?

2 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Si noi barbatii mergem la peniscolog, si se uita peniscoloaga cu o lanterna in penis sa vada daca e totul ok. laughing Glumesc! Singurul control de care are un barbat nevoie, este cel oferit de femeie.hee hee

| TipulVerde a răspuns:

Tot la ginecolog mergem si noi. Nu stiu cum e la voi, dar daca imi mai spune inca o data sa tusesc, ii bag stetoscopul pe gat.