| crisbebe a întrebat:

De ce credeti ca nu ma plac baietii? frumusica sunt, ma imbrac frumos, la moda si nu sunt grasa nu am nici cosuri.credeti ca problema e ca am ochelari? eu asa consider dar tind sa specific ca imi sta destul de bine cu ochelarii.
eu asa ma inteleg bine asa cu ei,glumesc, ma port ok cu ei(nici sa ma ia de proasta)ii mai ajut asa sa le dau teme, la teste cand luam si eu de la cineva le dadeam si lor dar....nimic tocilara nu sunt adica nu invat prost dar nici stralucit(trec a 8a si am avut media 9.14)(CREDETI CA E MICA?).ma place un baiat dar......nu e cel mai stralucit.
eu am pus ochii pe 2 baieti din cls cu care ca inteleg de miloane radem glumim ne ajutam intre noi dar nimic mai mult.
am avut o discutie cu george care este cel mai bun prieten al meu(dintre baieti)el a dat impresia asa ca ma place si ma inteleg super cu el ies cu el(si cu alti prieteni)eu mereu i-am luat apararea in clasa ca astia ziceau ca e gay dar nu e daca ajungi sa il cunosti e super de treaba doar ca se maimutareste el un pic si de aia dar ma face sa rad si ne simtim super(si cu ceilalti prieteni)totusi cand astia din cls ziceau ca ma place am vb asa intre amici si a zis ca nu...
care e parerea voastra? credeti ca sunt urata ca port ochelari?
http://www.facebook.com/....../photo.php sunt cea cu palarie

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Stii care e problema ta? Esti prea buna prietena cu ei, pe bune, ajung sa te vad ca pe una de a lor. Incearca sa fii si tu mai misterioasa, daca iti place un baiat sa nu te imprietenesti una doua cu el ci sa incerci sa fii un pic indiferenta, distanta, misterioasa, sa ii starnesti curiozitatea si sa il faci sa te curteze. In plus esti prea accesibil, baietii au instinct de vanatori, nu vor aprecia niciodata o fata ca li se ofera pur si simplu pe tava, iar tu asta faci fiind atat de sociabila si prietenoasa, trebuia sa ii faci sa se straduiasca sa iti castige simpatia si prietenia.

| SMarius a răspuns:

laughingdomnisorica,esti minunata,dar ce urmaresti? cum ai vrea sa te placa baietii? traieste-ti adolescanta si nu umpla dupa relatii de astea ca no sa iasa bine! nu cauta dragostea,cauta sa te simti bine in orice situatie! asteapta sa mai cresti putin, si ai sa vezi cum sta treaba si cu relatiile astea! citeste, invata, rade cu prietenii... dragostea este si ea ceva extraordinar dar nu o starni, o sa apara ei si o sa fie magnific!
bafta!

| Cuky1000 a răspuns:

Poate nu te plac pentru ca ii luai apararea, de parca nu si-o putea lua singur si te cred nebuna.Si eu port ochelari dar nu ma simt deloc jignita de acest lucru, doar nu e vina mea.Nu-ti mai fa griji

Întrebări recente