| TAMI2000 a întrebat:

Buna daca citesc multe carti imi place sa invat port ochelari nu vorbesc urat inseamna ca sunt tocilara?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Insemna ca esti persoana inteligenta care isi doreste sa ajunga sa realizeze ceva in viata si care are cei 7 ani de acasa. A fi tocilar insemna a invata mecanic ceva iar a 2-a zi sa nu mai sti nimic. Cine iti spune ca esti tocilara o face doar din invidie.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate doar in gandirea neispravitilor. Cred ca esti o fata inteligenta si bine educata.

| BiuL a răspuns:

Nici eu nu vorbesc urat si cred ca ar fi cazul sa port ochelari ca nu vad la distanta dar clar nu sunt tocilara, tu de ce ai fi?laughing

| xrebecutzax a răspuns:

Nu neaparat! Daca zic uni ca esti tocilara nu inseamna ca chiar e adevarat. Funda?