| OhFuckIForgotMyNameAgain a întrebat:

Ce credeti? Intre un baiat si o fata poate exista prietenia aceea stransa? Adica sa nu fie iubiti. Ci pur si simplu foarte buni prieteni.Caci cunosc un baiat cu care ma inteleg foarte bine, ma strange in brate ori de cate ori ne intalnim, radem, glumim, ne ghiontimtongue. Ne intelegem superhappy. Voi ce ziceti? :-s O fii dragoste?

Răspuns Câştigător
| Rinnelle a răspuns:

Offf...la mine e aceiasi situatie,eu cred ca voi o sa ajungeti sa va iubiti foarte mult,ca si eu cu prietenul meu,stii,oricum se va indragosti unul din voi si aceasta prietenie se va transforma in iubire, rabdare multa voua, si vedeti totul sa fie bine...

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu cred că există, deoarece am parte de una.
Cât despre voi... e posibil să fie o simplă prietenie, afecţiune. Dar poate fi şi dragoste.

| heartslow a răspuns:

Dupa mine, exista prietenie intre un baiat si o fata, ca sa-ti raspund la prima intrebare, dar daca spui ca te strange in brate s-ar putea sa ii fi cazut cu tronc happy,totusi poti incerca sa vezi daca vrea sa te invite undeva si sa incerce sa te sarute inseamna ca te place, si atunci nu e prietenie.Dar daca vezi ca incerci sa filtrezi cu el si ramane calm, si sigur pe sine si iti zice SIGUR ca nu te place, atunci iti este prieten, si se mai poate vedea foarte usor la greutati, cand te simti u rau, sau cand esti indispusa.
Sper ca te-a ajutat raspunsul meu, funda?tongue

| FoarteLetargic a răspuns:

Da, poate sa existe prietenie. Dar si acea prietenie se poate transforma in dragoste foarte usor.

| Hirako a răspuns:

Numai tu sti daca e dragoste intre voi, doar stai cu el mult timp.
Cat despre prima intrebare : da, poate exista prietenia aceea stransa.

| PisyKiss a răspuns:

Exista acea prietenie stransa, sa stii.Se poate sa fie si dragoste, de asemenea.Tu il iubesti? Ca daca nu puteti fi doar amici foarte buni. Poate odata se va ajunge si la dragoste, dar mai e pana atunci!

| tauretee a răspuns:

Da poti fi prieten cu o fata eu am o prietena fata nu e iubita meahappy si ne jucam mergem cu bicicleta mergem la strand etc...dar alti nu inteleg aceasta relatie intre baiat si fata uni zic ca e iubita mea daca ai o prietena fata sau baiat depinde de ce sex esti nu inseamna ca esti iubit/a cu el/ea

| YuukiYou a răspuns:

Normal ca poate exista. si eu am un prieten foarte bun pe care il cunosc de cand eram mica si ne intelegem foarte foarte bine. nu stiu exact ce simte el pentru mine, dar eu il iubesc ca pe un frate. e cel mai bun prieten al meu baiat. deci poate exista o asemenea prietenie si intre tine si acel baiat. totusi, e foarte posibil ca el sa te placa mai mult decat ca pe o simpla buna prietena big grin