| narcis14 a întrebat:

De ce credeti ca omul trebuie sa se realizeze in viata? Argumentati! Vreau raspunsuri decente.Cel mai bun si mai complet primeste Funda + VOT.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Ca sa aiba o viata frumoasa si buna chiar daca nu are familie sau averi el se descurca cum poate si/sau cum isi doreste asa cum unele persoane nu invata dar se descurca cu salarii bune din alte beneficii (daca lucreaza undeva la o firma si are post bun, etc.)