| topcat a întrebat:

De ce dureaza atat de mult pentru a fi aprobata o intrebare/un raspuns? Cateodata si 2 ore+

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Ai rabdare asa este la inceput, in timp si aceasta problema se va rezolva, trbue sa fii putin mai activa, existand un barem de intrebari la care trebuie sa raspunzi.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Pentru ca trebuie moderate(aprobate) de 3 useri.

| Brotacelu a răspuns:

Esti nou/a printre noi si trebuiesc aprobate raspunsurile pentru a vedea daca dai raspunsuri corecte, adica:
- Sunt editate corect
-Sunt la obiect[in legatura cu intrebarea]
-Raspunsul pe care il dai ajuta intr-un fel sau altul pe cel care a postat intrebarea.[nu sa scriii cum am scris eu aseara "Wow, buna intrebare" laughing rolling on the floor)... asta ca am ramas surprins de intrebare big grin]
Si eu am patit asta la inceput

Bine ai venit si distractie placuta alaturi de noiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai citit despre asa ceva, mie nu mi s-a intamplat niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti nou/a.Toti am trecut prin asa ceva la inceput. Dupa 30 de raspunsuri, o sa se aprobe intrebarile si raspunsurile imediat!
Bine ai venit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu patesc la felsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fericit.la mine dureaza zile intregi.