| mirella_9425 a întrebat:

De ce dureaza asa mult sa fie aprobat un raspuns sau aprobata o intrebare?

Răspuns Câştigător
| waXonwaXoff a răspuns:

Conturile userilor TPU, la inceput sunt verificate pentru. a vedea Adminul site-ului ce fel de intrebari pui ca apoi sa se bazeze si sa te lase sa postezi fara verificare si pentru ati corecta o intrebare sau ati atrage atentia asupra unui lucru.

5 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Daca esti noua pe site e normal, si eu am patit asta la inceput (trebuie doar sa raspunzi la 30-35 de intrebari) ca apoi sa fie aprobate mai repede! mie mi se aproba imediat cum le scriu!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Pentru ca esti noua pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, pentru utilizatorii noi ai site-ului asa se intampla, dupa o vreme ti le vor accepta automat.

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Pentru ca trenuia sa treaca pe la 3 moderatori sa fie aprobata...stai linistita o sa-ti fie aprobate cat de curand
si mie mi s-a intamplat asa si s-a rezolvatwinking

Răspuns utilizator avertizat