| yushan a întrebat:

Am o nemultumire sad de ce dureaza asa mult sa mi se aprobe o intrebare? Am asteptat 4 ore acum numai ca intrebarea sa fie aprobata sad NESATISFACATOR straight face Nu vreau sa acuz pe nimeni dar poate sa va reglementa ceva. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| KoreaJapan a răspuns:

Depinde la ce nivel TPU esti. daca esti ncepator, da, se aproba mai greu. Cand obtii macar 2000 de puncte totul va fi fara probleme happyhappyhappy

| BebeStrumf a răspuns:

Xoxo,poate esti nou pe site si trebuie sa mai astepti pana iti vor fi moderate raspunsurile si intrebarile! Cum a aparut asta inseamna ca ti'a fost aprobata, moderatahappygooodbye:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai sa vezi pana iti apar raspunsurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cum ai un rank mic e posibil sa fie aprobate intrebarile printre ultimile, tinand cont ca esti un utilizator nou esti sub supraveghere ca sa nu posteti prostii cu caracter obscen, ilegal, irelevat sau spam. Cam asa e situatia ca sa se mentina o ordine aici.

xoxo, didi