| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

De ce imi apar dungi negre pe ecran asa in ceata putin observabile dupa ce bag Windowsul?
Daca bag driverele de la placa video nu mai merge PC-ul si trebuie sa bag din nou Windowsul! Ce pot face?
Fundaa:X Va rog ajutati-ma!
Si cand merge intru intr-un joc unde stau 10 min si dupa iar se strica, ecranul umpandu-se de linii si culori.

2 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Incearca sa scoti bateria de pe procesor, ti se v a reseta tot pc! cam riscant dar poate merge! bafta

Răspuns utilizator avertizat