| andresmessi1987 a întrebat:

am o problema! de ce pe ecran la PC imi apar tot felul de imagini, dar nu si cea care ar trebui sa apara? imi apar linii, dungi, patratele...si nu e monitorul de vina, ca l-am pus la alt PC si functioneaza. nici windowsul nu pot sa il pun, ca de cum il deschid, nu vad nimic pe el, doar linii colorate, si tot felul de prostii! oare e de la placa video? ce ar trebui sa fac? va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma trebuie sa iei hardul si sa-l piu pe alt PC si ii instaezi alt windovs.

| sasmetin2 a răspuns:

Acesta este un virus, cu numele de PingPong.El a intrat in System si daca vrei sa scapi de el, iti bagi windows nou sau iti cumperi un antivirus cu licenta pentru ca cele free nu au posibilitatea pentru a intra in system! eu am esset cumparat si de 3 ani merge ca in 1 zii