| AnimaXD a întrebat:

De ce ma dor dintii cand mananc mere?

Răspuns Câştigător
| Posesiv a răspuns:

Sunt sensibili. Incearca sa te speli cu Parodontax sau Colgate.

6 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Dar cand musti inghetata te dor? Daca da inseamna ca ai "gauri" care duc la nerv. Dar se rezolva cu o pasta de dinti bunahappy

| NoChanceForUs a răspuns:

Ori ești prea mică și cresc dinții,ori ai o problemă cu gingiile, ori ai carii, ori ar trebui să te speli cu Parodontax.

| Robertttttttt a răspuns:

Da are dreptate Posesiv sunt foarte sensibil, iti trebuie un consult stimatoloc, si parodontax este o pasta de dinti EXcelentA spala-te cu aia dar totusi ar fi mai bine sa te duci si la un dentist fara frica cu curaj ca nu are decat sa tii curetebig grin

Răspuns utilizator avertizat
| AnimaXD explică:

Va multumesc ^^ dar na... Parodondax e destul de scumpa si nu prea imi permit voi incerca sa ma spal mai des oricum poate de 3 ori pe zi...eu am Colgate big grin