| Robert7ian a întrebat:

DE ce mi-a aparut la iepure bube in ureche?

Răspuns Câştigător
| ღNameღ a răspuns:

O avea o alergie si asa se manifesta iepurii.Iepurii nu sunt sensibili.am luat si eu mai demult doi de la magazinul de animale si le-am dat drumul la tara.De atunci doar acolo stau si nu au nimic.De vreo 7 ani sunt. Poate... AAAAA, tu ai mai avut iepuri?, asa au unii in urechi.Ca un vel de ghemotoace rozalii umflate dar moi.NU e nimic, stai calma

4 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Se scrie " de ce i-a aparut" laughing) nu stiu poate are vreo boala thinking

| raluckutzaraluckutza a răspuns:

Pentru aceste lucruri trebuie sa te duci la doctorul veterinar, pentru ca numai el stie ce a patit!

| PukkyyyPu a răspuns:

Poate e bolnav

| andradiana a răspuns:

pentru ca are pozajr!