| MorTulViu a întrebat:

Sallz TPU! Am si eu o problema... nu stiu de ce dar nu mai pot pune nici o poza pe desktop, sta numai o imaginea neagra, ieri mergea... ce pot face?

Răspuns Câştigător
| buffa a răspuns:

big grin stii de ce? la tine e Windows 7, si nu e activat.
cauta pe google: Windows Loader by Daz

downloadeaza-l si instaleaza-l el se va activa automat singur.
problema s-a rezolvat!

3 răspunsuri:
| MorTulViu explică:

Am rezolvat mersi ''buffa''

| Mozila a răspuns:

Hey tu... Windows-ul tau a expirat, ii poți cumpara o licența ori poți lua un program după internet prin care îl poți activa!

| Rainbowanny a răspuns:

Poti sa duci calculatorul/laptopul la reparat...zic eu...Sau poti intreba pe cineva..nu prea stiu.