| AlexDinu2002 a întrebat:

Salut.Am o problema cu pc. Deci cand il pornesc apare ceva de la ASUS iar apoi merge mai departe fara aia cu bios. Dupa ce face sigla de win xp ramane blocat cu imaginea neagra cu o nuanta de alb.Cum il rezolv? Mentionez ca inainte de asta monitprul de bloca si apareau uneori duno galbene alteori ecranu albastru. funda

Răspuns Câştigător
| Gv a răspuns:

Hei AlexDinu2002 poti sa il repari prin 2 pasi simpli:
1:desfai capacul si aspira tot praful din unitate
2:scoatei placa video si nu vei mai avea aceasta problema cu el dar sa stii ca nu te mai poti juca
P.S lasa unitatea la 1 metru distanta de perete

| AlexDinu2002 explică (pentru Gv):

Imi poti lasa mes sau facebook sa vorbim? Ps. Poate fi virus?

| Gv a răspuns (pentru AlexDinu2002):

Vampirul.insangerat.1 -facebook
am aceeasi poza ca si la TPU