| TheFeeye a întrebat:

De ce mi se incarca calculatorul asa greu? Se incarca in vreo 40 de minute si dupa aia se blocheaza. Am incercat sa-l curat cat de cat de praf inauntru dar nimic. Ce i-as putea face?

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Ai foarte multi virusi si poate si in sistem ai grija! pune-te si reformateazal.

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Incearca cu acest tutorial video:http://pc-config.info/slimcleaner-curatare-sistem/

Răspuns utilizator avertizat
| Reiikó a răspuns:

Formateazal!

| dana85 a răspuns:

Sters de balast si imbunatatit. happy

| Чернобыль a răspuns:

Singurele raspunsuri pe care stiti sa le dati este "Formatat".
Asta iti va sterge toate datele din PC din pacate dar cred ca merita.Mie nu mi s-a intamplant niciodata!

| stefyr10as a răspuns:

Reformateazal,dul la reparat sau puneti un ani-virus!

| nyckolae a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul

| andrutzalove a răspuns:

Are multi virusi si trebuie schimbat windows-ulbig grin