| alxalx a întrebat:

De ce nu imi merge sunetul pe Youtube
fundita! promitlaughing

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. ai dat pe mute din videoclip
2. dezinstaleaza driver-ul si reinstaleaza ultima versiune de realtek

| Morphines a răspuns:

Fie ai dat mute din videoclip, din player fie de la computer!winking

| Epigonul a răspuns:

1. Intreati pe YouTube, click-dreapta pe un video si alegeti Global Setiings.
2. Acum se va deschide o noua pagina cu Adone Flash Player Manager. Aici dati click pe Global Storage Settings panel.
3. Acum va incarca o aplicatie applet, unde va trebui sa bifati Allow third-party Flash content to store data on your computer.
4. Restartati browserul si deschideti un video, acum ar trebui ca sunetul sa se auda normal.
SURSA: http://www.cotidianutile.info/......be-nu.html

SAU
Mergi la butonul Start > run > services.msc > enter > cauta in lista aia Windows Audio sau Audio sau Sound > vezi daca scrie pe coloana 3 (Status) = Started. Daca nu este Started, da dublu click pe el si apasa butonul Start.
Daca nici asa nu merge cu aceste solutii, ceea ce este foarte probabil, trebuie umblat la acele butonase colorate din dreapta paginii cu plac audio de la analog, asta in cazul in care ai placa audio realtek.Despre astea vorbesc http://img24.imageshack.us/img24/6696/24231135.jpg trebuie bifate acele optiuni corect pana se aude total.Eu le am pe front speaker out la amandoua, respectiv albastru si roz.Bafta si mai cauta pe google ca sunt foarte multi cu aceasta problema si pe TPU s-a mai pus aceasta intrebare.

| Sparkii a răspuns (pentru Epigonul):

Mersi m-a ajutat mult pe mine char functioneaza mersi multt

| LiliJB a răspuns:

Ori este calculatorul dat incet sau cand intri pe youtube jos, sub video vezi sonorul. Poate e dat incet de acolo.

| TomaKa1900 a răspuns:

...Daca ai Windows 7 e acolo, langa ceas reglarea volumului, poate acolo e

| EURUOAPA134 a răspuns:

Hey pe mine nu ma intereseaza fundita am destule dar vrea sa te ajut.acum o sa iti spun:hey ori nu iti merge ca nu ai boxele deschise, ori ai dat pe mut daca ai ddat pe mut cauta in josul videoclipului

Întrebări recente