| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

De ce nu imi merge sunetul cand ascult o muzica sau ceva la youtube? boxele si toate merg bine.numai cand dau la youtube nu-mi merge sunetul. daca dau la alceva merge.Pls Help!

Răspuns Câştigător
| Anonim21321 a răspuns:

Vezi la video in dreapta jos. unde e scris cat dureaza clipu sau filmu... daca chestia aia e mai la stanga(adica sunetu e mai incet)sau la dreapta...incearca sa o muti spre dreapta.
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:64&biw=1280&bih=799
aici arata un x pe chestia aia si inseamna ca e pe mut.la tine e la fel?

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Am patit si eu asta, incearca sa dai un restart.

| Chrristina a răspuns:

Verifica daca ai sunetul pornit pe youtube straight face

| CarmenR a răspuns:

Poate ai dat sonorul la YouTube la minimum sau poate e vreo setare a calculatorului tau de vina.

| Andreiutza_1464 a răspuns:

Cand dai de ex o melodie, jos sub videoclip apar mai multe chestii.printre alea e si un difuzor. daca el e pe mut de aceea nu merge.incearca sa vezi daca asa este. sper ca te-am ajutat. te pup

| Lory7 a răspuns:

Vezi poate ai oprit sunetul de acolo de la youtbe! verificahappy funda?big grin>>

| Aleeexaa a răspuns:

Doamne.voi o credeti proasta? de ii spuneti sa dea volumul mai tarelaughing toata lumea stie astastraight face este vorba despre altceva! de asta cautam si eu raspunsuri si chiar nu mergeelaughing nu e vb de volumul, eu il am la maxim si pe youtube si la laptoplaughing dar nu mergestraight face Incerc sa-mi dau eu seama de ce nu merge... daca o sa stiu iti voi spune cat pot de repede:*
DACA NU AI AFLAT DEJAlaughing