| Kat007 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa instalez Adobe Flash Player chiar daca am sters toate de pe disc?!crying

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce iti apare la instalare? sau la descarcare? Si despre care disc este vorba? Cat spatiu ai liber pe disc?

| k0sty92 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, nu merge sa instalez nici un flash player, cand ajunge descarcarea aproape de 100%, adica pe la 99%, se opreste automat download-ul, dar doar la flash player, stie cineva de ce? mentionez ca am placa video integrata si nu stiu de cat este, ei cer de 128 parca!