| daria12345 a întrebat:

De ce nu ma lasa Yahoo Messu` sa intru?
Passwordul este CORECT, pentru ca la mail ma lasa, si a incercat sora-mea cu id-ul ei, si-i merge, la fel si id-urile pritenilor merg, doar pe mine nu ma lasa sa intru spunand ca there was a problem signing you in to yahoo. ce sa fac, ma enerveza deja!

2 răspunsuri:
| DonAnonymius a răspuns:

Reinstaleazati-l. ori da-i restart / refresh.

| Georgel26 a răspuns:

Pai am patit odata problema asta.Nu stiu ce mesaj iti afiseaza ca si mie imi spunea ceva, dar nu mai tin minte.Nu am putut sa intru decat dupa 24 de ore sau chiar 48 de ore pentru ca se blocheaza contul de la serverul yahoo(pentru ca a fost introdus o parola gresita de foarte multe ori). In locul tau as incerca sa imi schimb parola ca se prea poate ca cineva sa fi intrat pe id-ul tau thinking Dar trebuie sa ai rabdare ca ti se va debloca contul in curandwinking
Succes big grin