| Darius_2286 a întrebat:

Am si eu o problema cu messu, nu ma pot loga pe nici un id cand dau SIGN IN imi zice, There was a problem signing into Yahoo! Messenger.Please try again a little bit later." AJUTATI-MA VA ROG!

3 răspunsuri:
| 9gag a răspuns:

Da un restart la calculator si mai incearca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca maine sa intri ca se poate sa fie prea ocupat. Ia dezinstaleaza messu si i-al din nou s-ar putea sa mearga. Nu cred ca ai ce sa faci decat sa astepti.In 12 ore isi revine asa e de obicei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incearca maine sa intri ca se poate sa fie prea ocupat. Ia dezinstaleaza messu si i-al din nou s-ar putea sa mearga. Nu cred ca ai ce sa faci decat sa astepti.In 12 ore isi revine asa e de obicei