| GabyAdicaEu a întrebat:

De ce nu merge sa vad videoclipuri, depinde pe youtube se incarca extraordinar de greu, v-a rog s-a ma ajutati DACA STITI! TKS.

Răspuns Câştigător
| ταξιδιώτης a răspuns:

Instaleaza "flash player 10 active" x şi daca şi aşa se încarcă greu sau deloc sună la furnizorul tau de internet se poate ca viteza la internet sa fie prea slaba.

3 răspunsuri:
| viorelleu a răspuns:

Depinde de viteza denet si sa ai instalat Adobe flash player si media player! daca nu ai instalat programele astea, nu poti sa vizualizezi nimic si probabil ai si calcul cam dus! imi pare rau dar trebuie dus la un specialist

| Cata_8193 a răspuns:

Mai.si eu am aceeasi problema, daca ai netul de la voda*one se va incarca mai greu din cauza vitezei de internet; nu ai alceva de facut decat sa schimbi netulwinking. Sper ca ti-am fost de ajutor

| MiSk a răspuns:

I-ati alta placa vindeo si marasteti viteza la internet happy. Sugestia mea, s-au astepata sa ti se incarca videoul pana la sfarsit, apoi ii dai play. Funda