| Rallu a întrebat:

Nu stiu de ce nu merge sa vad videoclipuri pe youtube, Se incarca cateva minute, apoi se opreste si nu merge sa vad nimicchatterbox Stiti cumva de la ce ar putea fii? dau funda mare

Răspuns Câştigător
| ChOoCoLLaTTeEyeSs a răspuns:

chatterbox poikrd ca ar putea fi ptk iti merge greu calculatorul... daca nu atunci inseamna ca ai foarte multe programe si jocuri care consuma mult spatiu in calculator ar trebui sa mai stergi dn ele sau sa iti reinstalezi un now windows love struck ( stiu ca nu e un raspuns prea bun dar...) pupic happy :X

7 răspunsuri:
| Diana0987 a răspuns:

Asa mi se intampla si mie vad 10 20 sec din el apoi se opreste. Daca aflii imi spui si mie te rog?:*

| Tiffany89 a răspuns:

Nu iti merge bine internetul cred...thinking

Este cand nici mie nu imi merge

| Дмiвa a răspuns:

Conectia slaba a internetului
Du-te aici si vezi ce viteza are internetul tau http://www.speedtest.net/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu este de la ADOBE FLASH PLAYER ia-l de pe net instaleazal intra din nou pe google si VUALAlaughing sper sati fiu de ajutor ai grija cu funda aialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adobe flash player instaleazal siti va merge

| Rayenbow a răspuns:

Bai frate nu stiu dar daca afli sa-mi zici si mie te rog eu mult de tot

| dandudancristian a răspuns:

Asa mi se intampla si mie vad 10 20 sec din el apoi se opreste. Si nu stiu dc?