| smokeflame a întrebat:

Am o problema cu youtube-ul. Mix-ul meu preferat nu merge... Nu stiu de ce, alte videoclipuri imi merg, numai asta nu. Cand dau pe el, apare ca se incarca si apoi spune "An error has occured. Try again later". Am cautat pe alte siteuri sa vad cum sa o rezolv si am incercat orice, dar tot nu merge... Va rog daca stiti cum sa rezolv, ajutati-ma. Multumesc!

1 răspuns:
| Nelu62 a răspuns:

Nu ai ce-i face Edin cauza saitului.
"An error has occured. Try again later" - "A apărut o eroare. Încercați din nou mai târziu"