| Vladimir10 a întrebat:

am o problema cu youtube-ul de azi dimineata.Deci merge sa vad videoclipuri dar stiti ca,cand intrii pe youtube iti apare ce au facut aia la care esti abonat(desigur daca esti abonat la cineva) adica ce au incarcat la ce au dat like, etc... si ie nu-mi mai apare adica apare de acum 4 ore, nu are cum ca nimeni sa nu mai fi facut nimic in 4 orestraight face si nu stiu ce se intampla..., ca eu sunt abonat la mai multi care incarca videoclipuri pe net cu anumite gamplay-uri la niste jocuri,si mai are cateva probleme,cand ma duc pe un video nu ma lasa sa mut paginile la comentarii.straight face gandeste incontinuu si nu se intampla nimic la fel si cand ma duc pe cananul meu unde scrie,,istorie, comentarii,, etc zice ca se incarca si nu se intampla nimic, oare ce se intampla? ma ajutati va rog?puppy dog eyes dau Fundahappy

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Aceeas problema si la mine big grin de la serverele Youtube, sunt in mainenanta probabil, se va repara pana maine... or face astia o modificare la Youtube.

PS: pe mine ma enerveaza rau ca nu pot sa incarc video-uri... si nici da like.

| Vladimir10 explică (pentru introduaicinumele):

Aha.ok multumescbig grin

| introduaicinumele a răspuns (pentru Vladimir10):

Acum vad ca la mine si-a revenit! happy