| cosmin986522 a întrebat:

Am intrat pe youtube si la cateva videoclipuri imi zice " an error occured.Please try again later" dar de 2 zile imi zice de eroarea asta si nu inteleg de ce ca nu e doar 1 videoclip

3 răspunsuri:
| DezdemonaM a răspuns:

S-ar putea sa iti trebuiasca o noua versiune de youtube pentru ca s-ar putea sa ai probleme cu el dar si calculatorul are vina lui daca este vechi! Sterge-l din calculator sau instaleaza o noua versiune Adobe flash player! Succes.

| TinTin1 a răspuns (pentru DezdemonaM):

Auzi la el sa stearga youtube din pc rolling on the floor ce gluma buna

| TinTin1 a răspuns:

Instaleazati noua versiune din abode flesh player