| ramonna a întrebat:

De ce nu pot dormi noaptea? De fiecare data cand ma pun in pat sa dorm atipesc greu chiar daca imi este somn eu tot atipesc greu max cu o ora mai tarziu. Si am insomnii, ma trezesc de nu stiu cate ori noaptea si umblu prin casa ma uit la mama si tata cum dorm nu au nicio problema, nu ca mine... Din acest motiv plec mereu obosita la scoala. Ce pot sa fac sa am un somn linistit?

4 răspunsuri:
| Moneyandfame a răspuns:

Fa niste sport sa mai iasa agitatia si energia din tine, bea un pahar de lapte sau citeste ceva plictisitor.

| illusion a răspuns:

Crede-ma ca asa am patit si eu sad. exact in timpul cand eram la scoala. teze alea alea worried.nu am facut nimic am continuat asa :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cafeaua draguta si-n plus de asta ai si alte stresuri la fel este si la mine

| lady_1122 a răspuns:

Esti stresata d ceva?
ori poate esti prea obosita ...bea inainte cu 20min d culcare un ceai fff concentrat d tei sau musetel daca nu ia ceva calmante numai pana iti revii...bafta!