| fluid a întrebat:

De ce nu pot sa deschid fisierele pdf cu adobe reader? De fiecare data cand incerc imi da:Runtime Error!
Program:C:\Program Files\About\Reader9.0\Reader\AcroRd32. Exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an usual way.
Please contact the application's support team for more information.

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa re-instalezi Acrobat Reader.
Daca nici atunci nu merge, poate ai calculatorul virusat sau sistemul de fisiere vatamat. In acest ultim caz cheama un specialist, sa repare windows-ul (nu sa reinstaleze, cu reinstalare pierzi tot ce este pe partitia windows-ului, inclusiv toate fisierele din My Documents, Desktop, toate programele, setarile facute etc.)!

| fluid explică:

Dau funda daca merge

| BornFree a răspuns:

S ar putea sa fie o problema cu instalarea dezinstaleaza l si instaleaza ultima versiune.cauta pe google