| anonim_4396 a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati sa cap de eroarea aparuta, multumesc anticipat pentru ajutor, dau funda celui care ma ajuta sa scap de eroare:Microsoft Visual c++ runitime library Runitime Error Program:C\Program Files\Internet Explorer\iexplorer. exe This application has requested the Runtime to terminate it in an usual way Please contact the application s support team for more information

Răspuns Câştigător
| LaurentiuOH a răspuns:

Folosesti Internet Explorer? oPPa... C++ joculet ceva? Oricum sa revenim!
Dezinstaleaza IE si instaleaza alt browser,sau mai e o varianta, sa dezinstalezi IE si sa il instalezi iar.
Daca eroarea continua, sterge programu si instaleaza-l din-nou.
Daca tot nu se rezolva add moore. official si vorbim acolo mai multe

2 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai nu ai instalat Microsoft Visual c++ Runitime library! http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=14632

| roxanneX a răspuns:

Buna! Stiu despre ce vorbesti am patit-o si eu de multe ori si nu am gasit solutia.Este de fapt un virus luat care ti-a mancat un fisier din folderul unde este instalat internetul explorer.Incearca sa dezinstalezi internetul si instaleaza alta versiune. Daca nu merge inseamna ca virusul a intrat in win/sistem 32 si atunci va trebui sa instalezi windowsul din nou. Sper ca te-am ajutat.