| hasegawa a întrebat:

Va rog daca se poate sa ma ajutati cu un raspuns despre firefox, am incercat sa deschid ceva iar de atunci nu imi mai merge nici o versiune, imi scrie:
Runtime Erorr!
Program:C:/Program files/Mozilla Firefox/firefox. exe
This Application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
Please contact the application s support team for more information

Răspuns Câştigător
| Adolescentul a răspuns:

Propabil o eroare din cauza serverului daca nu se remediaza, incearca sa dezinstalezi si sa il instalezi la loc motorul de cautare ( Mozila ), iar daca nici asa nu merge foloseste al motor de cautare Opera spre exemplu tongue Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza microsoft runtime c++... aca nul ai il am eu id: misulet22

www.mirceabondar.com