| BlowingFlowing a întrebat:

De ce nu pot sa-mi fac un id de messenger? Totul merge dar nu ma lasa sa imi pun o parola care vreau. Imi zice Password cannot be all letters sau Password must contain an uppercase letter. Ce sa fac? Funda care da cel mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| kissuletzz a răspuns:

Parola trebuie sa fie formata din cel putin 8 litere/cifre si trebuie sa contina o majuscula (litera mare). bafta cu id-ul

| RocketQueen31 a răspuns:

Parola trebuie sa contina cel putin o litera mare si o cifra. Am vazut ca au inceput sa ceara asta in mai multe locuri si nici eu nu sunt cel mai mare fan al parolelor de genul asta. Incearca asa!