| HarryPotter a întrebat:

De ce nu se mai aude nimic la calculator? nicio melodie niciun sunet nimic.care ar fi problema? sad

4 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Sunt multe motive.nu ma pun sa le insir pe toate.dar iti spun 3 care ar putea fi. 1big grinriverul de la placa de sunet, 2 : Placa de sunet stricata, 3:Boxele stricate laughing.intelegi.sunt mai multe.

| Rock_1076 a răspuns:

Nu ai instalat driverul de la placa audio.

| IamIce a răspuns:

Esti surd? laughing

| dannyTm a răspuns:

Placa de sunet, vezi sa nu fie dat volumul la minin, instaleaza din nou driverul placi de sunet bafta