| skizz0 a întrebat:

Am o intrebare, dar as vrea sa raspunda doar fetele. cum ati vrea sa va invite un baiat la o intalnire?(ceva realist)

Răspuns Câştigător
| LostInDreams a răspuns:

Mie mi-ar placea sa primesc un sms dragut ceva de genul:Esti disponibila vreo 2 ore sambata seara sa vedem un film/sa bem un suc? Fac eu cinste.Daca da da un bip si prezinta-te pe mess sa stabilim detaliile. Ceva dragut, amuzant si scurt nu te intinde cu un roman si cu flori sau chestii de a astea. Fetele sunt cucerite prin simplitate si amuzamentwinking
Acum depinde si de ce gen de fata vorbimhappy

3 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Cum sa ma invite? paithinking Scurt si la subiect :Vrei sa iesim in oras sau sa luam masa in oras.big grin

| AnaisC a răspuns:

Mie una imi palc chestiile spontane, iar baiatul trebuie sa fie sigur pe el si sa nu-s e piarda, dar nici atat de sigur incat sa arate prea multa "barbatie" ca dupa aia fac urat:))
O simpla tremurare in voce si o simpla intrebare sincera e de ajuns!
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Brunetica a răspuns:

Simplu salut ce faci, ai treba, nu vi la un suc? tongue si dupa aia raspunsul:d