| Akatsuki2 a întrebat:

Hei cine vrea sa formam o organizatie de temut? sa raspunda la aceasta intrebare

7 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Chiar mi-ar place o organizatie anti panarame.Sa se teama doar tiganii si aia care isi bat joc de oamenii care i-au ales sa ii conduca.
Te-ai lua de niste politisti si ai fi in stare sa-i ranesti daca ar fi nevoie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O formatie de deschis sticle de bere sau una de pierdit vremea degeaba?

| Akatsuki2 explică (pentru anonim_4396):

Una care sa faca legea pe strada

| anonim_4396 a răspuns (pentru Akatsuki2):

Frumoase vise. Bine ca sunt doar vise happy

| Akatsuki2 explică (pentru anonim_4396):

Cine a zis ca sunt vise am mai facut parte din asa ceva mai demult

| anonim_4396 a răspuns (pentru Akatsuki2):

Sunt sigur. Nici nu mi-am facut probleme ca ar fi altfel happy