| ana19anamaria_5941 a întrebat:

De ce se intrerupe Youtubeul? Adica e incarcat si tot se intrerupe cateva secunde...Folosesc Google Chrome. In rest, netul merge foarte bine, nu am probleme cu el si are viteza destul de mare...

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Driver video nu e cel optim pentru pc
curata browsere cu adwcleaner
ruleaza ccleaner si curata arhive temp si registru
ruleaza malwarebytes free si elimina tot ceea ce iti gaseste. restartezi.
e vreo imbunatatire?
instaleaza de asemenea ultima versiune de flash player.

| gelu1970 a răspuns:

De asemenea instaleaza versiunea cea mai actuala de flash player.

| Andreeaa24 a răspuns:

Problema asta se intalneste frecvent, incearca sa nu ai altceva deschis cand asculti muzica, e site-ul foarte solicitat si din cauza asta se blocheaza.

| DuMy123x a răspuns:

Ai pcul slab...sau nu ai instalat driverul de la placa video. Incearca browserul Opera, daca blocarile persista cauta driver identifier si incearca sa instalezi driverul video....in caz ca nu e instalat.