| ciordel a întrebat:

Am o problema cu Google Play. Atunci când descărc ceva mi se întrerupe uneori descărcarea și după câteva minute începe de unde a rămas! Ce pot sa îi fac nu am probleme cu netul!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu este de la internet ci de la softul telefonului. Incearca asta: https://support.google.com/......er/6241347

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Re-stează telefonul.De regulă asta se întâmplă atunci când nu ai o conexiune de internet stabilă sau ai viteză foarte mică. Succes