| DenysaDulcika a întrebat:

De ce sunt baietii atat de complicati adica mereu cred numai ce vreau ei niciodata nu asculta si de alti?

9 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Ei vreau? E grele, nu? Mă rog, de ce generalizezi?

| Bogdanux a răspuns:

Tu cam generalizezi, asta depinde de la baiat la baiat.

| Dina a răspuns:

Asa sunt baietii, ii acceptam asa cum sunt caci fara ei...ca fiecare avem defecte dar avem si calitati buna.Nimeni nu e ideal. Daca sincer:chiar daca sunt "complicati"asa cum mentionezi tu cum ti-ai imagina viata fara ei?

| DenysaDulcika explică:

Da scuze pentru genralizare happy doar ca am scris intrebarea la repezeala big grin

| THCC a răspuns:

Depinde si ce fel de baieti.

| MoonLight7 a răspuns:

E adevarat ca se mai intampla asa. Dar nu toti baietii sunt la fel happy.

| Zuzy_5165 a răspuns:

Stiuu cum e. dar asa sunt ei cred doar ce vor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E complicat.big grin

| nemoninizat a răspuns:

Uite.eu sunt baiat si stau foarte mult cu fetele si eu le ascult suferintele chiar daca nu ma intereseaza. nu toti baietii sunt asa