| anonim_4396 a întrebat:

E o tampita la mIne la scoala care e (cred)invidioasa pe mine si mereu cand vb cu cineva in preajma ei si celalalt o mai intreaba si eu intreb pe cel ce vorbeste imi zice:"NU VEZI CA NIMENI NU TE ASCULTA" VREAU REPLICI CAT MAI BUNE! DAU FUNDITA happy!

Răspuns Câştigător
| Gianina_Dima_1990 a răspuns:

Daca se mai stramba, spune-i ca a facut asta prea mult, si ca se pare ca a ramas asa.laughing

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Probabil, are ceva cu tine, iar cel mai bine ar fi sa te duci si sa porti o conversatie politicoasa si civilizata cu ea si sa o intrebi daca i-ai facut tu ceva.

Succes!

| anonim_4396 explică (pentru Lumine):

Pai am facut asta deja si mereu se stramba la mine

| Gianina_Dima_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca se mai stramba, spune-i ca a facut asta prea mult, si ca se pare ca a ramas asa.laughing

| SabbySabbynutza a răspuns:

Injuro si tu de cateva ori si daca comenteaza puf una in fata!?laughing)

| Vaniliecuaromădecăpșuni a răspuns:

Bianca.Andreea face asa ca voi va tot certati...nu o mai face tampitaoh go on.las-o[p.s. Despre Andreea e vorba nu?]