| AnnaAnax a întrebat:

De ce sunt mai apreciate panaramele decat fetele cuminti?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pt ca isi arata curu si tatele

| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca au curaj sa iasa in evidenta cu anumite lucruri si gesturi pe care nu se sfiesc sa si le arate.Dar asta nu inseamna neaparat ca sunt si apreciate.

Răspuns utilizator avertizat
| jamal000 a răspuns:

Sexul "a vandut" bine dintotdeauna si mai devreme sau mai tarziu tot acolo se ajunge. atat timp cat nu te stie lumea poti avea cati parteneri vrei, de-a lungul timpului oricum la asta se ajunge fie ca vrei sau nu...greu sa existe compatibilitate perfecta

| Chimied a răspuns:

Sunt mai apreciate pentru că arată tot si au chef de viată foarte mare, dar unii bărbaţi chiar vor langa ei o fată sensibilă, delicată, responsabilă.

| Elly94sweet a răspuns:

Nu sunt apreciate.tu daca ai fi baiat ti-ar placea sa f*** o tipa care s-a mai f*** cu alti 80? au mai multa experienta, stiu ce vor, sunt mai mult pe bani si sex, dar niciodata never ever nu vor fi de casa! iar la un momentdat barbatul va vrea sa-si faca o casa o familie un copil..cu cine si-l va face? cu fata cuminte sau cu o panarama vai viata ei? sunt infecte.si nu nu sunt apreciate.sunt bataile de joc ale baietilor, dar ele nu-si dau seama.

Răspuns utilizator avertizat