| CookieDiamond a întrebat:

De ce toate fetele sunt disperate dupa Justin Biber?( JB) laughing) pe mine una ma enerveaza!

Răspuns Câştigător
| FlorianPop a răspuns:

Bravo! Toate fetele mor dupa el! Parerea mea e ca e doar un pustan care a avut noroc! Fara suparare e urat si afon! Va rog daca nu credeti sa ascultati ce canta el live! Vocea lui e modificta la calculator! Te rog funda daca raspunsul meu te-a ajutat!

21 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Pe de o parte gusturile nu se discuta, pe de alta apare fenomenul mimetismului, al imitatiei.

| Ciprian a răspuns:

Nici eu nu stiu ce gasesc asa special la el dar...fiecare cu preferintele luihappy

| тøхх a răspuns:

Nu sunt disperata dupa el. straight face Lol. Dar imi place. happy

| Betty a răspuns:

Aleluia! not worthy in sfarsit o persoana normala...

| qMisaki a răspuns:

Eu cred ca le place de el pentru ca este vedeta. daca nu ar fi fost oare il mai placeau? rasp : nu! Ele il plac doar pentru ca e vedeta pe Justin Bieber. Funditzzza?

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Doamne copilu ala e dus cu pluta laughing

| justMe29 a răspuns:

Habar n-am, si pe mine ma disperahappy

| timeea7 a răspuns:

Eu una nu`s disperata dupa el

sincer, mi`e indiferent acel baiathee hee

| FyfyFrancy a răspuns:

Pentru ca ne place cum tie sa zicem ca iti place Adam Lambert noua ne place Justin Bieber! Fiecare cu preferintele lor! Nu ma poti schimba pe mine pentru ca asa vrei tu!

| Andreutzzyk a răspuns:

rolling on the floorsi p mine manerveaza! jos bieber!rolling on the floor funda?

| saidlaura a răspuns:

Pentru ca e frumos si canta bine si toate cred ca intr-o zi vor ajunge sa se marite cu el doar ca el e in alta tara

| anotherhumanbeing a răspuns:

Si pe miiine! si sunt fata...

| asdfghjklasd a răspuns:

Poate pentru ca e frumos thinking [laughing] sincer nu stiu. si eu am obs. cand le arati o poza cu el incep sa zbiere straight face rolling on the floor.thinking

| dyDix a răspuns:

Frate si pe mine ma enerveazaa!laughing)! dar stii de ce sunt innebunite nu? pentru ca intr-un fel arata bine si canta si bine credlaughing. asa e si cu hannah soriceana:d aasa o poreclesc pentru ca no suport.:d [sunt in special pentru copiii mici personajele astea]adica asa cred eu ...asa am observat

| madalina_3699 a răspuns:

Nici eu nul suport e urat... cu spume laughing totusi a avut mare noroc

| Sab is my name,dude! a răspuns:

Si pe mine blushing Pentru ca ele zic ca e frumos si are melodii frumoase. Mie una nu mi se pare. Nu am nimic cu el si nici cu fanele lui. Nu imi place JB. puppy dog eyes

| Spark a răspuns:

Fiindca a aparut brusc! Si fiindca vor sa fie la moda... straight face Eu nu il suport. E cel mai imatur copil si foarte intepat... straight face Ma bucur ca te enerveaza

| Iasminutza_8436 a răspuns:

Sincer nu mi se pare nimic atragator la ellaughing

| AjutCuCePot a răspuns:

Na are parul dragut(asta le place fetelor) stii tu cum... ciufulit si lasat in jos, canta frumos, se imbraca la moda, e tinerelsmugsmug

| DoinaZZZ a răspuns:

Dece voi spuneti asa de exemplu eu nu sunt fana lui si nu vreau sa fiu nici odata dar ascult niste cintece de-a lui si imi pare ca cinta destul de normal.si el nu ma enerveaza da ce sa ma inervez el e vedeta face ce stie el mai bine.dar pe acei care ii enerveaza insamnaca il invidiaza, si eu tot cant, scriu muzica dar nu sunt asa mare cintareata ca abia am inceput, si inteleg prince trece il nu e asa de usor sa fii vedeta. poate ca el are bani dar nu le-a dat lui cineva, da el singur a muncit si sa facut viata sa continue mai bine.Asa ca nu trebuie nimeni sa socoteasca pe cineva!

| DoinaZZZ a răspuns:

Hei FlorianPop da tu ce esti mai frumos? Nimeni nici nu are traba cu tine si nu trebuie sa socotesti pe altii.