| Biia_8541 a întrebat:

Ceau vazut toate fetele la Justin Biber?

funda!

Răspuns Câştigător
| Bibutzu a răspuns:

Buna!love struck
Justin, pe langa faptul ca are o poveste ( in spatele carierei) impresionanta este si un baiat super respectos!
Plus ca este si dragut!
E sensibil, uneori fetele adora un astfel de comportament!
Se zvoneste ac a plans dupa fiecare fata cu care a stat!
deci. pune suflet intr-o relatie!love struck
Plus ca e bogat...si canta super.:d mai e si celebru!

9 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Trebuie să recunoastem că nu este un băiat urât!
Este doar un puşti răsfăţat, plin de popularitate, care nu ar putea trăii fără plasmă!

Numai bine!

| thegreatgatsby a răspuns:

Pentru toti de aici care fac misto de Justin si il insulta :

"The Hollywood Reporter reviewed Justin Bieber‘s new Never Say Never movie: They’ll laugh, they’ll cry, they’ll squeal, they’ll smile, and after some 100 minutes of heart-racing, in-your-face 3-D footage, even the most casual of teen fans and the stodgiest of parents will exit the movie theater a complete Justin Bieber fan."

Asa ca faceti bine si sa va uitati la filmul lui Justin si o sa va schimbati parerea completwinking #convertthehaters

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Pai ink nai vazut poza cu barbatia lui laughing caut-o p google tongue. pana nu vor intelege aceste pramatii de adolescente ca justie e doar fata a ceea ce se ascunde in spatele lui. n-ai ce face aia iau banii si astea mor de oftica ca nu au cate un justin pentru fiecare laughing

| katrin7727 a răspuns:

Nu e urat dar are o voce de fata

| katrin7727 a răspuns:

Hei fetelor nu le plac doar ratati chiar daca justin e ratat nu toat mor dupa l e un tip rasfatat cu voce de fata fara sa va jignesc

| Roby720 a răspuns:

Pentru ca fetelor le plac ratatii si gay.

| ANDREEA95_4469 a răspuns:

DA...de mult timp ma intreb si eu asta! pur si simplu nu au gusturi! ala dupa parerea mea nu e decat un copil! laughing

| Katherine_8125 a răspuns:

He's body, hi's six pack http://www.youtube.com/watch?v=FJ0NIhrFEgs si mai ales ce a zis *gaby*

| Katherine_8125 a răspuns:

Nu mai spuneti ca are voce de fata ...ascultati http://www.youtube.com/watch?v=fdcdh3FjT1Y asta nu prea cred ca e voce de fata :D