| ZambetulNebuniei a întrebat:

De ce fetele sunt inebunite dupa Justin Biber?

16 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

@cupcake02
E foarte masculin laughing)) parca e fata ala si dupa voce si dupa cum arata laughing Ce trasaturi de barbat adevarat are? Inca e copil si acele fete care sunt nebune dupa el sunt de 12-13 azni care nu stiu ce e dragostea laughing

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Pentru ca...______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________mu.eeeeee gaybere___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ E REGELE GAYLOR! CApichi?

| cupcake02 a răspuns:

Pentru ca e foarte masculin si emana testosteron prin toti porii. rolling on the floor))))))

| 4l3x a răspuns:

Eu nu stiu ce vad la el, e un ratat si jumatate laughing urat, voce 0 laughinglaughing deci intr'un cuvant COCALAR!

| Lollipopy a răspuns:

Pentru ca (virgula) canta frumos :X rolling on the floor)))))

| zăGhost a răspuns:

Fetele care sunt înnebunite după acest peseudo-cântăreţ au în general mai puţin de 15 ani, iar la acea vârsta pur şi simplu nu poţi cere mai mult de la unii.

| micutsa19 a răspuns:

Nu prea o sa vezi tu o fata peste 15 ani sa il ADORE chiar asa tare, eu am 17 si da imi plac unele melodii, nici el nu arata rau dar e doar nu pusti si atat nimic mai mult

Răspuns utilizator avertizat
| Holocaust a răspuns:

Pentru ca seamana cu tipul de pe cutia cu cereale.
*troll face*

| ZambetulNebuniei explică:

Scuze pentru intreabarea asta tampita, dar sunt curios.

| Yuliadlke a răspuns:

Inebunite :-J pentru ca e gay toate zi ce frumos eee J.B :-J laughing mai fain e tata cA el ii un afon si un boschetar mi`e mila de fetele astea care is inebunite dupa el, sa ma suga Justin Biberon.laughingrolling on the floor

| PCHUltra1 a răspuns:

Fetele pe care le cunosc eu in real life nu sunt innebunite dupa Justin Bieber, si nici nu au de ce...Dar sunt pitipoance la tot pasul carora le place de el.motiv? nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Forate buna intrebarea.Pentru ca Justin arata destul de bine nu poti sa zici si mai ales pentru ca o cucereste pe Jasmine V in videoclipul sau (Love Baby) fetele tinere sunt foarte usor de pacalit.Si foarte sadice dupa baieti frumos pana pe la 18 ani.Atunci isi dau seama ca sunt doar niste ratati care vor doar sa le **** si sa le schimbe ca pe ciorapi.big grin.Sunt in caz ca intrebati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e un pusti dragut happy, nu prea vad diferenta intre el si copii de 3 ani, de asta mi se pare asa adorabil happy.

| cristian_2087 a răspuns:

Eu nu cred ca sunt inebunite deloc...e doar o strategie de matketing "cuceritorul adolescent" :-&

| Andreea911 a răspuns:

INEBUNITE?! Vorba vineoh go on...Acum el este mai nou pe piata si mai tanar,dragut, chestiihappy.Sa fie si ele in "pas cu moda"laughing...O sa le treaca, iti garantez!